NZS Kastruje

Dziś co prawda Dzień Kundelka, ale to nic – zwierzę to zwierzę.

NZS UW (a dokładniej sekcja charytatywna) organizuje akcję “NZS Kastruje”. Wiem, wiem – nazwa wymiata. Ale cel jest szczytny. Chodzi o kastrację kotów, która jest kosztowna, ale bardzo potrzebna. W tym celu, w/w sekcja zorganizowała miesięczną zbiórkę (od 14 października do 14 listopada) jedzenia, plastikowych transporterów, lateksowych jednorazowych rękawiczek, wchłanialnych nici, papierowych ręczników i polarowych koców. W ten sposób chcemy odciążyć docelowy Ośrodek dla kotów miejskich w Warszawie KOTERIA.

Jeśli macie coś z wymienionych przeze mnie rzeczy lub chcecie, tak jak my, coś kupić i podarować KOTERII – TU jest adres do wysyłki oraz jeszcze raz wytłumaczone, czego im potrzeba. Jeśli chcecie to możecie zjawić się osobiście. W przypadku, kiedy nie chcecie nic kupować, ale chcecie Ośrodek wspomóc – mile widziane są pieniądze w każdej sumie. Pracownicy, a przede wszystkim kotki, będą bardzo zadowoleni.

Refresh: Tak mi się teraz przypomniało, że na allegro jest cały sklep z kubkami, koszulkami, torbami KOTERII. Niebanalne wzory i dość niskie ceny. KAŻDA pomoc się liczy!

martiszu_ludvikez_arbuz_cyklista_koteria_02

Promocja akcji na moim blogu jest moją własną inicjatywą.

Reklamy

2 myśli na temat “NZS Kastruje

  1. Myślę sobie, że zasada kastracji, powinna dotyczyć bezpańskich zwierzaków, których na wsiach jest coraz więcej. Normalna i naturalna biologia..a schroniska przepełnione.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s