Zostań jolo słaginsem na mojej uczelni

Ostatnio pod instytutem usłyszałam, że w okularach i z papierosem w dłoni wyglądam jak rasowy słagins. Co znaczy bycie słaginsem w moim instytucie?

1. Dłonie w kieszeni – a raczej jedna. Bo przecież mamy wyjebane, nie? Więc ten objaw braku szacunku dla świata i jego mieszkańców jest jak najbardziej pro.

2. Koniecznie spodnie – nie może być sukienka, bo sukienka jest dziewczęca, a słaginsowatość bynajmniej taka nie jest. Spodnie mogą być długie, krótkie, wąskie, szerokie, w prążki, kropki czy kwiaty. Materiał też nie ma znaczenia. Ważne, żeby były spodnie!

3. Okulary przeciwsłoneczne – nawet kiedy stoimy w cieniu. Są bardzo ważne, ale nie do końca wiem czemu, więc liczę na Waszą inwencję twórczą.

4. Twarz – najlepiej wyrażająca brak większego zainteresowania i ogólny tumiwisizm. Usta możecie wykrzywić w ironicznym uśmieszku lub wbrew wszystkim się nie uśmiechać.

5. Papieros/fajka wodna – czyli atuty “prawdziwej” dorosłości. To przykre, że palę i jeśli nie palicie to nie zaczynajcie!

5a. Jeśli nie palicie to sprawdza się tez kubek z Costy albo Starbucksa. Ważne, żeby było hipstersko, nie ma być oryginalnie!

6. Ozdoby – coś, co lekko Cię wyróżni. Kolczyki, bransoletki, gumki, wisiorki. Masz pełne przyzwolenie na wyglądanie jak Cygan (nikt nie czuje się obrażony, Romowie są spoko)! Pomalowane na jakiś mniej lub bardziej odpałowy kolor paznokcie też dodają punkty.

7. Pamiętaj zawsze i wszędzie, że JESTEŚ JOLO SŁAGINSEM. To zobowiązuje. Musisz się prezentować godnie. Dlatego leżenie na ławce przed uczelnią jest absolutnie dozwolone!

6608_3e74

+ KTOŚ TU ZALICZYŁ CHORWACKI DZIŚ NA 4!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s