5 spraw, których nie przegadam

1. Aborcja. Chcesz przyznać się, że przeszłaś zabieg usunięcia ciąży? Super, ale pamiętaj, że to gwóźdź do Twojej trumny. Zostaniesz wsadzona do szufladki z tymi, które oddały swoje dzieci innym rodzinom i tymi, które jasno powiedziały, że macierzyństwo jest straszne. Takie życie, a jak wszyscy wiemy – życie to kurwa.

aborcja1

2. LGBT. Dotyczy Cię ten temat, bo jesteś homo, bi, trans or whatever? Jeśli nie jesteś osobą lubianą to nie łódź się, że będzie to przyjęte jako atut. Bynajmniej, zostaniesz otoczona szeptem, spojrzeniami wypalającymi dziurę w Twojej biseksualności  i niewybrednymi komentarzami dotyczącymi głośnej dziś mniejszości.

1372914_10202306071152151_335169301_n

3. Seks. Nie jesteś tą, która traktuje go jako obowiązek? Super! Też taka jestem. Nie straszne mi rozmowy o lizaniu cipek czy bólu dupy, ale z pewnością nie zdobędę tym zainteresowania (tego pozytywnego) wśród innych. Bo inni traktują seks po macoszemu – rozłożę nogi, on się popoci chwilę, ja pojęczę, a później wrócę do swoich rzeczy. Lubisz być na górze albo obciągać chuja swojemu chłopakowi? Dopóki nie jesteś znaną personą – nie pomoże Ci to w życiu. Bo facet ma wpisane w obowiązek bycie wiecznie napalonym, ale kobieta – kobieta ma być opanowana i wiecznie z głową zanurzoną w kuble zimnej wody.

7529_zatrzymanie-podczas-seksu

4. Feminizm. A więc uważasz się za feministkę? Zwalczasz patriarchat, zapewne jesteś brzydka, gruba i masz krótkie włosy. Stereotyp stereotypem, ale tak właśnie będzie widziało Cię społeczeństwo. O ile nie jesteś Emmą Watson i jej przodującą w mediach kampanią #HeForShe to odrzuć myśl o wiecznej chwale i poważaniu, ponieważ od tej chwili wszyscy będą widzieli Cię jako czarownicę z gołymi cyckami na Placu Czerwonym.

feminizm-radykalny

5. Ateizm. Nie wierzysz w Boga? Nikomu to nie przeszkadza do momentu, w którym sprzeciwisz się machaniu Ci krzyżem przed twarzą. Prawdopodobnie Ty też nie masz nic przeciwko innym religiom do momentu, w którym na świeckiej uroczystości odprawiają się kościelne cyrki.

ulotka-ateisciA czy Wy macie tematy, których nie przegadacie?

Reklamy

8 myśli na temat “5 spraw, których nie przegadam

    1. Myślę, że polityka podchodzi pod religię i lgbt, ale jako tako polityką staram się nie parać, bo mam bardzo własne poglądy i w tym nikt mnie nie przegada 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s