Przeciek kontrolowany

Żegnamy się z Patrykiem z Markami, do końca miesiąca się wyprowadzamy. Gdyby ktoś z Was słyszał o mieszkaniu w Warszawie, Targówek i okolice, do 1200 zł za miesiąc, od 1 maja to dajcie znać – plz!

A teraz zapraszam do tekstu, którym żegnamy się z właścicielami:

Kochani, jeśli marzycie o zatruciu czadem, wiecznie zalanej podłodze w łazience czy chociażby czujnym uchu i oku właściciela – to mieszkanie jest dla Was!
W ciszy podwarszawskich Marek, na ulicy Protazego – to tu czeka na Was Wasze wyśnione mieszkanie. Policzony razem z ogródkiem, metraż 40 metrów kwadratowych po generalnym remoncie widocznym tylko na zdjęciach. Niech nie myli was dobrze brzmiący „samodzielny parter z ogrodem” – mieszkać będziecie w suterenie i bynajmniej nie samodzielnie, ponieważ każdy Wasz ruch będzie kontrolowany przez przechodzących koło Waszych okien właścicieli.
Cena niska, jednak miejcie na uwadze fakt, iż właścicielka wysłuchuje każdego mycia naczyć czy pracy pralki, więc nie bądźcie zaskoczeni jak przyjdzie zrobić Wam karczemną awanturę o to, że żyjecie.
Skoro już o pralce mowa – nie zdziwcie się, kiedy po wyjściu spod prysznica okaże się, że cała łazienka tonie. Właściciel nie wygląda na zainteresowanego tym faktem i prędzej złoży winę na was, niż zajmie się problemem. Cieknie również kran, więc raczej nie używajcie szafki pod nim (a przynajmniej pierwszej półki, która w najbliższym czasie zacznie już chyba gnić).
Uwagę trzeba też skierować na umieszczony w łazience piecyk gazowy, który dwukrotnie w ciągu 2 miesięcy wygonił z mieszkania ostatnich lokatorów (jeden raz skończył się w szpitalu nocą pod maską tlenową). W chwili obecnej piecyk jest amatorsko złożony przez właściciela i bynajmniej nie spełnia nawet podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Pożegnajcie się z prywatnością. Właściciele potrafią dobijać się do mieszkania zarówno w środku dnia jak i nocy. Nie straszne jest im przerywanie innym pracy na rzecz swoich interesów, które tłumaczą „dobrem lokatora”. Kobieto – przez właścicielkę zostaniesz potraktowana jak podmiot kuchenno-sprzątający, którego zmęcznie czy obowiązki nie są ważne.
Co do AGD, które podobno jest nowe – chyba było, ale 10 lat temu. W tym momencie jest przeciętne.
Nie będzie ciepło. Właściciele zaczną u Was grzać dopiero w momencie siarczystych mrozów, więc lepiej zaopatrzcie się w kożuch i czapkę uszankę do spania – jeśli nie, zapewniam, że właścicielka z chęcią zwróci Wam uwagę na to, jak prawidłowo się ubierać.
Jedynym plusem jest bliskość M1 i całego kompleksu sklepowo-usługowego na Targówku, ale zapomnij o dojeździe na czas ze Szpitalnej w stronę Warszawy w godzinach 10-12 i popołudniowych godzinach szczytu. Tiry stojące na prawym pasie do skrętu na Toruńską uniemożliwią regularne kursowanie autobusów, a Wam punktualny dojazd do pracy czy szkoły.
W mieszkaniu jest grzyb i wilgoć, ale zarówno jedno jak i drugie ma super właściwości lecznicze i spożywcze, bo kto nie lubi zupy grzybowej. Polecam to mieszkanie. No chyba, że faktycznie marzysz o takim lokum.

6 myśli na temat “Przeciek kontrolowany

  1. Co prawda nie mam na oku mieszkania ani nic, ale może zamiast Targówka czy Marek, poszukaj w miasteczkach na trasie Warszawa Wileńska-Wołomin. Z naciskiem na Ząbki, bo nie dość, że w 10 minut pociągiem będziesz na stacji metra, to jbc możesz korzystać z autobusów, które rano dają radę za sprawą ząbkowskiego pana burmistrza. Nie wiem czy to Ci pomogło, ale dorzuciłam miejsca do rozmyślań. 😉

      1. Jest super zlokalizowany cmentarz, Jest Lidl – cmentarz- Kaufalnd, a na przeciwko MarPol.

      2. Dziś oglądamy z Patrykiem mieszkanie w Ząbkach właśnie, koło Radzymińskiej. Dzięki za świetny pomysł z tymi Ząbkami, bo to chyba będzie strzał w dziesiątkę 😀

  2. Mieszkałam ja w takich miejscach, oj mieszkałam. Jak czytam takie opowieści, szczęście w mym sercu kwitnie, że już nie muszę, że jestem na swoim i nikomu nie muszę się tłumaczyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s