English for beginners :)

Jak na tradycję przystało – jestem chora. Czym byłby schyłek roku, gdyby nie katar i kaszel 24 godziny na dobę i sterta leków przy łóżku? Niczym specjalnym.

Zadano mi ostatnio pytanie czy czuję już święta. Niestety, pytanie to padło w momencie, w którym nie czułam już nic, bo nie pozwalał mi na to katar, więc jak największy Grinch tego świata odpowiedziałam, że nie czuję i chuj. A później puszczono mi reklamę Allegro i poczułam. Tak reklama jest tak dobra, tak piękna i tak świąteczna, że nie mam słów by opisać jak bardzo jestem nią zachwycona.

Fragment z kaczką to ten moment, w którym się śmieję, a fragment „Hi, I am your grandpa” to ten fragment, w którym płaczę. Pozdrawiam speców z marketingu Allegro – good work, guys!

Oczywiście Allegro wypuściło kilka innych reklam na święta, jednak ta przypadła mi do gustu najbardziej.

JEDNAK NIC NIE PRZEBIJE REKLAM COCA COLI Z CIĘŻARÓWKĄ, BO TO JEST KLASYKA KLASYKI REKLAM NA ŚWIĘTA. Co roku wszyscy mają mnie dość, bo dostaję pierdolca i wszędzie śpiewam „Coraz bliżej święta”. A także wykonuję autorski taniec świąteczny. Moją twarz pokrywa wtedy zaangażowanie i bezwstydność gdy pląsam i wyję. Czym byłby grudzień beze mnie robiącej z siebie budalę*? 🙂

*budala – po chorwacku znaczy pajaca, człowieka, który robi z siebie pośmiewisko 😉

Reklamy

4 myśli na temat “English for beginners :)

  1. Ta reklama jest cudowna, jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to potem musiałam jeszcze kilka razy odtworzyć. Allego jakoć ostatnio ma dobra passę. Ta reklama jest cudna, ale weźmy chociaż re serię filmików „Legendy polskie”, bardzo fajny projekt. 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s